Zjazd II

Zjazd

21 - 22 lutego  2015 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  II

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

8.00- 8.45

język polski

L.F.

22

2.

8.50 – 9.35

język polski

L.F.

22

3.

9.40 – 10.25

język polski

L.F.

22

4.

10.30 – 11.15

język polski

L.F.

22

5.

11.35 – 12.20

język angielski

E.S.

22

6.

12.25 – 13.10

język angielski

E.S.

22

7.

13.15 – 14.00

fizyka

K.Ś

22

8.

14.05 - 14.50

fizyka

K.Ś

22

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

8.00- 8.45

matematyka

J.D.

22

2.

8.50 – 9.35

matematyka

J.D.

22

3.

9.40 – 10.25

matematyka

J.D.

22

4.

10.30 – 11.15

historia

M.W.G.

22

5.

11.35 – 12.20

historia

M.W.G.

22

6.

12.25 – 13.10

wos

M.G.W

22

7.

13.15 – 14.00

informatyka

J.O

22

8.

14.05 - 14.50

informatyka

J.O

22

 

 

Zjazd

21 - 22 lutego  2015 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  IV

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

800- 845

wos

M.W.G.

46

2.

850 – 935

wos

M.W.G.

46

3.

940 – 1025

wos

M.W.G.

46

4.

1030 – 1115

historia i społeczeństwo

A.Sz.

46

5.

1135 – 1220

historia i społeczeństwo

A.Sz.

46

6.

1225 – 1310

historia i społeczeństwo

A.Sz.

46

7.

1315 – 1400

język angielski/język rosyjski

E.S./A.P.

46/43

8.

1405 - 1450

język angielski/język rosyjski

E.S./A.P.

46/43

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

8.00- 8.45

język polski

M.J.

20

2.

8.50 – 9.35

język polski

M.J.

20

3.

9.40 – 10.25

język polski

M.J.

20

4.

10.30 – 11.15

matematyka

J.D.

20

5.

11.35 – 12.20

matematyka

J.D.

20

6.

12.25 – 13.10

geografia

E.K.

20

7.

13.15 – 14.00

geografia

E.K.

20

8.

14.05 - 14.50

geografia

E.K.

20

 

Zjazd

21 - 22 lutego  2015 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  VI

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

8.00- 8.45

matematyka

A.R.

45

2.

8.50 – 9.35

matematyka

A.R.

45

3.

9.40 – 10.25

matematyka

A.R.

45

4.

10.30 – 11.15

matematyka

A.R.

45

5.

11.35 – 12.20

język polski

D.B.

45

6.

12.25– 13.10

język polski

D.B.

45

7.

13.15 – 14.00

język polski

D.B.

45

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

8.00- 8.45

biologia

M.P.

45

2.

8.50 – 9.35

biologia

M.P.

45

3.

9.40 – 10.25

język polski

D.B.

45

4.

10.30 – 11.15

język polski

D.B.

45

5.

1135 – 12.20

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

6.

12.25 – 13.10

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

7.

13.15 – 14.00

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

8.

14.05 - 14.50

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

 

9.

14.55 - 15.40

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

 

 

maj 2019
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej