1LO_b

PLAN AKTUALNY OD 07.09.2015r.

 

 

1LOB

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

AP

j.rosyjski-1/2

55

 2  8:50- 9:35

DF

religia

106

 3  9:40-10:25

MM/DS

wf-1/2/wf-2/2

SG1/SG2

 4 10:30-11:15

WM

historia

44

 5 11:35-12:20

MP

geografia

20

 6 12:25-13:10

AC/AK

j.angielski-1/2/j.niemiecki-2/2

13/22

 7 13:15-14:00

AC

j.angielski-2/2

13

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

MM/DS

wf-1/2/wf-2/2

55/SG2

 2  8:50- 9:35

BJ/AK

informatyka-1/2/j.niemiecki-2/2

12/22

 3  9:40-10:25

DF

religia

106

 4 10:30-11:15

WM

godz.wych

103

 5 11:35-12:20

WM

wos

44

 6 12:25-13:10

MJ

j.polski

91

 7 13:15-14:00

MA

chemia

48

 8 14:05-14:50

WK

przedsięb.

101

 

Środa

 1  8:00- 8:45

MW

matematyka

45

 2  8:50- 9:35

WK

przedsięb.

101

 3  9:40-10:25

KP

fizyka

46

 4 10:30-11:15

MJ

j.polski

91

 5 11:35-12:20

MJ

j.polski

91

 6 12:25-13:10

AC/BJ

j.angielski-1/2/informatyka-2/2

43/55

 7 13:15-14:00

AC

j.angielski-2/2

43

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

MM/DS

wf-1/2/wf-2/2

55/SG2

 2  8:50- 9:35

MW

matematyka

45

 3  9:40-10:25

WP

e_dla_bezp

55

 4 10:30-11:15

MA

biologia

48

 5 11:35-12:20

AP/AC

j.rosyjski-1/2/j.angielski-2/2

43/44

 6 12:25-13:10

DS

ratmed

55

 7 13:15-14:00

AC

j.angielski-1/2

55

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

RD

ptbn

55

 2  8:50- 9:35

WM

historia

103

 3  9:40-10:25

CR

samtechwal

SG2

 4 10:30-11:15

MW

matematyka

45

 5 11:35-12:20

MJ

j.polski

91

 6 12:25-13:10

MJ

kultura

91

 7 13:15-14:00

Do

osbn

91

 8 14:05-14:50

Do

pszk

55

 

Zjazd VII

Zjazd VII

29-30 listopada 2014r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  I

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

800- 845

podst. przedsiębiorczości

B.S.

22

2.

850 – 935

podst. przedsiębiorczości

B.S.

22

3.

940 – 1025

podst. przedsiębiorczości

B.S.

22

4.

1030 – 1115

matematyka

J.D.

22

5.

1135 – 1220

matematyka

J.D.

22

6.

1225 – 1310

geografia

E.K.

22

7.

1315 – 1400

geografia

E.K.

22

8.

1405 - 1450

geografia

E.K.

22

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

800- 845

język polski

L.F.

22

2.

850 – 935

język polski

L.F.

22

3.

940 – 1025

język polski

L.F.

22

4.

1030 – 1115

język polski

L.F.

22

5.

1135 – 1220

historia

M.W.G.

22

6.

1225 – 1310

historia

M.W.G.

22

7.

1315 – 1400

biologia

A.M.

22

8.

1405 - 1450

biologia

A.M

22

 

 

 

 

 

 

 

Zjazd VII

29-30 listopada 2014r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  III

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

800- 845

matematyka

J.D.

20

2.

850 – 935

matematyka

J.D.

20

3.

940 – 1025

geografia

E.K.

20

4.

1030 – 1115

geografia

E.K.

20

5.

1135 – 1220

geografia

E.K.

20

6.

1225 – 1310

język angielski/język rosyjski

E.S./A.P.

20/43

7.

1315 – 1400

język angielski/język rosyjski

E.S./A.P.

20/43

8.

1405 - 1450

 

 

 

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

800- 845

język polski

M.J.

20

2.

850 – 935

język polski

M.J.

20

3.

940 – 1025

język polski

M.J.

20

4.

1030 – 1115

język polski

M.J.

20

5.

1135 – 1220

historia i społeczeństwo

A.Sz.

20

6.

1225 – 1310

historia i społeczeństwo

A.Sz.

20

7.

1315 – 1400

wos

M.W.G.

20

8.

1405 - 1450

wos

M.W.G.

20

 

 

Zjazd VII

29-30 listopada 2014r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  V

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

800- 845

matematyka

A.R.

45

2.

850 – 935

matematyka

A.R.

45

3.

940 – 1025

matematyka

A.R.

45

4.

1030 – 1115

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

5.

1135 – 1220

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

6.

1225 – 1310

biologia

M.P.

45

7.

1315 – 1400

biologia

M.P.

45

8.

1405 - 1450

biologia

M.P.

45

 

9.

1455 - 1540

biologia

M.P.

45

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

800- 845

wos

A.Sz.

45

2.

850 – 935

wos

A.Sz.

45

3.

940 – 1025

język polski

D.B.

45

4.

1030 – 1115

język polski

D.B.

45

5.

1135 – 1220

język polski

D.B.

45

6.

1225 – 1310

język polski

D.B.

45

7.

1315 – 1400

biologia

M.P.

45

8.

1405 - 1450

biologia

M.P.

45

 

9.

1455 - 1540

biologia

M.P.

45

Zjazd II

Zjazd

21 - 22 lutego  2015 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  II

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

8.00- 8.45

język polski

L.F.

22

2.

8.50 – 9.35

język polski

L.F.

22

3.

9.40 – 10.25

język polski

L.F.

22

4.

10.30 – 11.15

język polski

L.F.

22

5.

11.35 – 12.20

język angielski

E.S.

22

6.

12.25 – 13.10

język angielski

E.S.

22

7.

13.15 – 14.00

fizyka

K.Ś

22

8.

14.05 - 14.50

fizyka

K.Ś

22

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

8.00- 8.45

matematyka

J.D.

22

2.

8.50 – 9.35

matematyka

J.D.

22

3.

9.40 – 10.25

matematyka

J.D.

22

4.

10.30 – 11.15

historia

M.W.G.

22

5.

11.35 – 12.20

historia

M.W.G.

22

6.

12.25 – 13.10

wos

M.G.W

22

7.

13.15 – 14.00

informatyka

J.O

22

8.

14.05 - 14.50

informatyka

J.O

22

 

 

Zjazd

21 - 22 lutego  2015 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  IV

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

800- 845

wos

M.W.G.

46

2.

850 – 935

wos

M.W.G.

46

3.

940 – 1025

wos

M.W.G.

46

4.

1030 – 1115

historia i społeczeństwo

A.Sz.

46

5.

1135 – 1220

historia i społeczeństwo

A.Sz.

46

6.

1225 – 1310

historia i społeczeństwo

A.Sz.

46

7.

1315 – 1400

język angielski/język rosyjski

E.S./A.P.

46/43

8.

1405 - 1450

język angielski/język rosyjski

E.S./A.P.

46/43

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

8.00- 8.45

język polski

M.J.

20

2.

8.50 – 9.35

język polski

M.J.

20

3.

9.40 – 10.25

język polski

M.J.

20

4.

10.30 – 11.15

matematyka

J.D.

20

5.

11.35 – 12.20

matematyka

J.D.

20

6.

12.25 – 13.10

geografia

E.K.

20

7.

13.15 – 14.00

geografia

E.K.

20

8.

14.05 - 14.50

geografia

E.K.

20

 

Zjazd

21 - 22 lutego  2015 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  VI

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

8.00- 8.45

matematyka

A.R.

45

2.

8.50 – 9.35

matematyka

A.R.

45

3.

9.40 – 10.25

matematyka

A.R.

45

4.

10.30 – 11.15

matematyka

A.R.

45

5.

11.35 – 12.20

język polski

D.B.

45

6.

12.25– 13.10

język polski

D.B.

45

7.

13.15 – 14.00

język polski

D.B.

45

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

8.00- 8.45

biologia

M.P.

45

2.

8.50 – 9.35

biologia

M.P.

45

3.

9.40 – 10.25

język polski

D.B.

45

4.

10.30 – 11.15

język polski

D.B.

45

5.

1135 – 12.20

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

6.

12.25 – 13.10

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

7.

13.15 – 14.00

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

8.

14.05 - 14.50

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

 

9.

14.55 - 15.40

język angielski/język rosyjski

G.K./B.J.

45/40

 

 

1 LO_s

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

1LOS

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

KP

fizyka

46

 2  8:50- 9:35

Kr/GM

zaj_sportowe-1/2/zaj_sportowe-2/2

SG1/SG3

 3  9:40-10:25

WP

e_dla_bezp

44

 4 10:30-11:15

DF

religia

106

 5 11:35-12:20

MA

chemia

48

 6 12:25-13:10

MJ

j.polski

91

 7 13:15-14:00

MB

matematyka

20

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

ES/AC

j.angielski-1/2/j.angielski-2/2

40/13

 2  8:50- 9:35

JB

wos

44

 3  9:40-10:25

MB

matematyka

105

 4 10:30-11:15

Kr/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG3

 5 11:35-12:20

MJ

j.polski

91

 6 12:25-13:10

MB

godz.wych

44

 7 13:15-14:00

MJ

kultura

91

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Środa

 1  8:00- 8:45

Kr/GM

zaj_sportowe-1/2/zaj_sportowe-2/2

SG3/SG2

 2  8:50- 9:35

Kr/GM

zaj_sportowe-1/2/zaj_sportowe-2/2

SG2/SG3

 3  9:40-10:25

AP/AK

j.rosyjski-1/2/j.niemiecki-2/2

43/105

 4 10:30-11:15

BJ/AC

informatyka-1/2/j.angielski-2/2

19/20

 5 11:35-12:20

JB

historia

44

 6 12:25-13:10

MB

matematyka

45

 7 13:15-14:00

ES/BJ

j.angielski-1/2/informatyka-2/2

40/110

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

AP

j.rosyjski-1/2

43

 2  8:50- 9:35

MJ

j.polski

91

 3  9:40-10:25

MJ

j.polski

91

 4 10:30-11:15

JB

historia

44

 5 11:35-12:20

WK

przedsięb.

101

 6 12:25-13:10

Kr/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG3/SG4

 7 13:15-14:00

MP

geografia

105

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

MA

biologia

48

 2  8:50- 9:35

ES/AC

j.angielski-1/2/j.angielski-2/2

40/13

 3  9:40-10:25

DF

religia

106

 4 10:30-11:15

Kr/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG1/SG3

 5 11:35-12:20

WK

przedsięb.

101

 6 12:25-13:10

MB

matematyka

45

 7 13:15-14:00

AK

j.niemiecki-2/2

22

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

1TEK

 

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

1TEk

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

HL/BZ

dział.przed.-1/2/dział.przed.-2/2

110/19

 2  8:50- 9:35

HL/BZ

dział.przed.-1/2/dział.przed.-2/2

110/19

 3  9:40-10:25

MP

geografia

46

 4 10:30-11:15

Kr/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG4/SG2

 5 11:35-12:20

WK

przwgryn

101

 6 12:25-13:10

WK

przwgryn

101

 7 13:15-14:00

LM

religia

106

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

HL/BZ

dział.przed.-1/2/dział.przed.-2/2

110/19

 2  8:50- 9:35

HL/BZ

dział.przed.-1/2/dział.przed.-2/2

110/19

 3  9:40-10:25

WM

historia

22

 4 10:30-11:15

EF/BJ

j.angielski-1/2/informatyka-2/2

93/15

 5 11:35-12:20

AK/AP

j.niemiecki-1/2/j.rosyjski-2/2

22/43

 6 12:25-13:10

WK

przedsięb.

101

 7 13:15-14:00

WK

przwgryn

101

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Środa

 1  8:00- 8:45

MJ

kultura

91

 2  8:50- 9:35

AK/AP

j.niemiecki-1/2/j.rosyjski-2/2

46/43

 3  9:40-10:25

BJ/AC

informatyka-1/2/j.angielski-2/2

19/103

 4 10:30-11:15

WK

przwgryn

55

 5 11:35-12:20

CA

j.polski

92

 6 12:25-13:10

CA

j.polski

92

 7 13:15-14:00

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

AK

godz.wych

106

 2  8:50- 9:35

KP

fizyka

46

 3  9:40-10:25

Kr/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG1/SG3

 4 10:30-11:15

CA

j.polski

22

 5 11:35-12:20

MA

biologia

48

 6 12:25-13:10

MW

matematyka

45

 7 13:15-14:00

WP

e_dla_bezp

55

 8 14:05-14:50

EF/AC

j.angielski-1/2/j.angielski-2/2

93/40

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

WM

historia

103

 2  8:50- 9:35

MW

matematyka

45

 3  9:40-10:25

Kr/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG1/SG3

 4 10:30-11:15

MA

chemia

48

 5 11:35-12:20

LM

religia

105

 6 12:25-13:10

HL/BZ

dział.przed.-1/2/dział.przed.-2/2

110/19

 7 13:15-14:00

HL/BZ

dział.przed.-1/2/dział.przed.-2/2

110/19

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

1TL

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

1TL

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

MP

geografia

45

 2  8:50- 9:35

BC

matematyka

20

 3  9:40-10:25

LM

religia

91

 4 10:30-11:15

ES/AM

z_angielski-1/2/j.angielski-2/2

40/13

 5 11:35-12:20

DS/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG3

 6 12:25-13:10

WP

e_dla_bezp

55

 7 13:15-14:00

kultura

103

 8 14:05-14:50

godz.wych

103

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

KP

fizyka

46

 2  8:50- 9:35

WM

historia

103

 3  9:40-10:25

BC

matematyka

20

 4 10:30-11:15

AP/ES

j.rosyjski-1/2/z_angielski-2/2

43/44

 5 11:35-12:20

DS/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG2/SG3

 6 12:25-13:10

j.polski

103

 7 13:15-14:00

j.polski

103

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Środa

 1  8:00- 8:45

LT

dystr

22

 2  8:50- 9:35

LT

lwpp

22

 3  9:40-10:25

MA

biologia

48

 4 10:30-11:15

j.polski

22

 5 11:35-12:20

AC/AK

j.angielski-1/2/j.niemiecki-2/2

13/22

 6 12:25-13:10

LT

plwgr

22

 7 13:15-14:00

LT

plwgr

22

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

LT

zapimag

22

 2  8:50- 9:35

AC/AM

j.angielski-1/2/j.angielski-2/2

104/13

 3  9:40-10:25

WM

historia

103

 4 10:30-11:15

WK

przedsięb.

101

 5 11:35-12:20

DS/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG2/SG3

 6 12:25-13:10

MA

chemia

48

 7 13:15-14:00

LT

dystr

22

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

AP/ES

j.rosyjski-1/2/z_angielski-2/2

43/93

 2  8:50- 9:35

LT/BJ

logzaipr-1/2/informatyka-2/2

22/15

 3  9:40-10:25

BJ/LT

informatyka-1/2/logzaipr-2/2

15/22

 4 10:30-11:15

ES/AK

z_angielski-1/2/j.niemiecki-2/2

40/22

 5 11:35-12:20

LT

plwgr

22

 6 12:25-13:10

LM

religia

105

 7 13:15-14:00

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

1TI

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

1TI

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

LF

j.polski

104

 2  8:50- 9:35

LF

j.polski

104

 3  9:40-10:25

BC

matematyka

20

 4 10:30-11:15

MA

biologia

48

 5 11:35-12:20

LF

godz.wych

104

 6 12:25-13:10

KP

fizyka

46

 7 13:15-14:00

WP

e_dla_bezp

55

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

MA

chemia

48

 2  8:50- 9:35

BC

r_matematyka

20

 3  9:40-10:25

AM/Pr

j.angielski-1/2/j.angielski-2/2

13/104

 4 10:30-11:15

AM/Pr

z_angielski-1/2/z_angielski-2/2

13/105

 5 11:35-12:20

ŁD

utk

103

 6 12:25-13:10

DF

religia

106

 7 13:15-14:00

MM/DS

wf-1/2/wf-2/2

SG1/SG4

 8 14:05-14:50

BJ/ŁD

informatyka-1/2/dinuk-2/2

19/15

 

Środa

 1  8:00- 8:45

WK

przedsięb.

101

 2  8:50- 9:35

WM

historia

105

 3  9:40-10:25

AM/Pr

j.angielski-1/2/j.angielski-2/2

13/40

 4 10:30-11:15

LF

j.polski

104

 5 11:35-12:20

ŁD/BJ

dinuk-1/2/informatyka-2/2

19/110

 6 12:25-13:10

ŁD

utk

103

 7 13:15-14:00

ŁD

dinuk-2/2

19

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

MJ

kultura

91

 2  8:50- 9:35

MM/DS

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG2

 3  9:40-10:25

AK/AP

j.niemiecki-1/2/j.rosyjski-2/2

22/43

 4 10:30-11:15

WM

historia

45

 5 11:35-12:20

BC

matematyka

20

 6 12:25-13:10

MP

geografia

22

 7 13:15-14:00

ŁD

dinuk-1/2

19

 8 14:05-14:50

ŁD

dinuk-1/2

19

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

ŁD

dinuk-2/2

19

 2  8:50- 9:35

AK/AP

j.niemiecki-1/2/j.rosyjski-2/2

20/43

 3  9:40-10:25

KD

sop

105

 4 10:30-11:15

KD

sop

105

 5 11:35-12:20

BC

matematyka

20

 6 12:25-13:10

DF

religia

106

 7 13:15-14:00

MM/DS

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG4

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

2LO_a

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

2LOa

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

Kr/Do

zaj_sportowe-1/2/pszk-2/2

SG1/55

 2  8:50- 9:35

MA/Do

r_biologia-1/2/pszk-2/2

48/55

 3  9:40-10:25

MA/AM

r_biologia-1/2/r_angielski-2/2

48/13

 4 10:30-11:15

LF

j.polski

104

 5 11:35-12:20

EK

r_geografia

105

 6 12:25-13:10

EK

r_geografia

105

 7 13:15-14:00

AK/BJ

j.niemiecki-1/2/j.rosyjski-2/2

22/40

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

LF

j.polski

104

 2  8:50- 9:35

LF

j.polski

104

 3  9:40-10:25

MA/DS

r_biologia-1/2/ratmed-2/2

48/103

 4 10:30-11:15

MB

matematyka

46

 5 11:35-12:20

AM

j.angielski

93

 6 12:25-13:10

AM

r_angielski

13

 7 13:15-14:00

EK

r_geografia

105

 8 14:05-14:50

Kr

wf

SG1

 

Środa

 1  8:00- 8:45

MB

matematyka

20

 2  8:50- 9:35

JB

u_hist.i sp.

44

 3  9:40-10:25

DF

religia

106

 4 10:30-11:15

EK

r_geografia

105

 5 11:35-12:20

AM

j.angielski

46

 6 12:25-13:10

AM

r_angielski

46

 7 13:15-14:00

AM

godz.wych

13

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

JB

u_hist.i sp.

44

 2  8:50- 9:35

Kr

wf

SG1

 3  9:40-10:25

AM

r_angielski

13

 4 10:30-11:15

EK

r_geografia

105

 5 11:35-12:20

LF

j.polski

104

 6 12:25-13:10

MB

matematyka

20

 7 13:15-14:00

DF

religia

106

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

AK/BJ

j.niemiecki-1/2/j.rosyjski-2/2

22/40

 2  8:50- 9:35

MA/CR

r_biologia-1/2/samtechwal-2/2

48/SG

 3  9:40-10:25

JB

u_hist.i sp.

44

 4 10:30-11:15

AM

j.angielski

13

 5 11:35-12:20

MA/Do

r_biologia-1/2/osbn-2/2

48/104

 6 12:25-13:10

Kr/RD

zaj_sportowe-1/2/ptbn-2/2

SG2/55

 7 13:15-14:00

Kr

wf

SG1

 8 14:05-14:50

RD

ptbn-2/2

55

 

 

2 LO_b

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

2LOb

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

LM

religia

106

 2  8:50- 9:35

ES/Pr

j.angielski-1/2/j.angielski-2/2

40/92

 3  9:40-10:25

ES/Pr

r_angielski-1/2/r_angielski-2/2

40/92

 4 10:30-11:15

MM/DS

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG1

 5 11:35-12:20

BJ/AK

j.rosyjski-1/2/j.niemiecki-2/2

40/22

 6 12:25-13:10

LF

j.polski

104

 7 13:15-14:00

EK

r_geografia

105

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

JB

u_hist.i sp.

44

 2  8:50- 9:35

ES/Pr

r_angielski-1/2/r_angielski-2/2

40/13

 3  9:40-10:25

MW

matematyka

45

 4 10:30-11:15

MM/DS

wf-1/2/wf-2/2

SG4/SG1

 5 11:35-12:20

LF

j.polski

104

 6 12:25-13:10

LF

j.polski

104

 7 13:15-14:00

BJ/AK

j.rosyjski-1/2/j.niemiecki-2/2

40/22

 8 14:05-14:50

EK

r_geografia

105

 

Środa

 1  8:00- 8:45

JB

u_hist.i sp.

44

 2  8:50- 9:35

MW

matematyka

45

 3  9:40-10:25

LF

j.polski

104

 4 10:30-11:15

ES/Pr

j.angielski-1/2/r_angielski-2/2

40/43

 5 11:35-12:20

ES/Pr

r_angielski-1/2/j.angielski-2/2

40/43

 6 12:25-13:10

EK

r_geografia

105

 7 13:15-14:00

DS

ratmed

55

 8 14:05-14:50

DS

godz.wych

55

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

MW

matematyka

45

 2  8:50- 9:35

EK

r_geografia

105

 3  9:40-10:25

EK

r_geografia

105

 4 10:30-11:15

ES/Pr

j.angielski-1/2/j.angielski-2/2

40/13

 5 11:35-12:20

ES/Pr

r_angielski-1/2/r_angielski-2/2

46/13

 6 12:25-13:10

LM

religia

91

 7 13:15-14:00

MM/DS

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG2

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

CR

samtechwal

SG

 2  8:50- 9:35

RD

pszk

55

 3  9:40-10:25

RD

pszk

55

 4 10:30-11:15

RD

ptbn

55

 5 11:35-12:20

RD

ptbn

55

 6 12:25-13:10

Do

osbn

103

 7 13:15-14:00

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

2TEE

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

2TEE

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

JB

wos

44

 2  8:50- 9:35

EF/MP

j.angielski-1/2/r_geografia-2/2

93/45

 3  9:40-10:25

AP/EF

j.rosyjski-1/2/z_angielski-2/2

43/93

 4 10:30-11:15

BC

matematyka

20

 5 11:35-12:20

KP/AP

r_fizyka-1/2/j.rosyjski-2/2

46/43

 6 12:25-13:10

DF

religia

106

 7 13:15-14:00

WK

przedsięb.

101

 8 14:05-14:50

WK

przwgryn-2/2

101

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

DB

j.polski

103

 2  8:50- 9:35

DF

religia

106

 3  9:40-10:25

MM/Kr

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG1

 4 10:30-11:15

WB/KD

urz.elektr-1/2/anekispr-2/2

109/48

 5 11:35-12:20

WB/WK

urz.elektr-1/2/przwgryn-2/2

109/101

 6 12:25-13:10

WB/EF

urz.elektr-1/2/j.angielski-2/2

109/93

 7 13:15-14:00

BC

r_matematyka

20

 8 14:05-14:50

AP

j.rosyjski-1/2

43

 

Środa

 1  8:00- 8:45

BA/AP

in.urzel-1/2/j.rosyjski-2/2

18/43

 2  8:50- 9:35

BA/KD

in.urzel-1/2/anekispr-2/2

18/92

 3  9:40-10:25

BA/KD

in.urzel-1/2/anekispr-2/2

18/92

 4 10:30-11:15

MM/Kr

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG4

 5 11:35-12:20

WB/EF

dzgwbelek-1/2/z_angielski-2/2

106/93

 6 12:25-13:10

WB/KD

eks.urzel-1/2/kaipł-2/2

109/15

 7 13:15-14:00

WB/KD

eks.urzel-1/2/kaipł-2/2

109/15

 8 14:05-14:50

EF/KD

j.angielski-1/2/kaipł-2/2

93/15

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

DB

j.polski

103

 2  8:50- 9:35

DB

j.polski

103

 3  9:40-10:25

KP/EF

r_fizyka-1/2/j.angielski-2/2

46/93

 4 10:30-11:15

BC

matematyka

20

 5 11:35-12:20

BA/MP

elekiele-1/2/r_geografia-2/2

18/92

 6 12:25-13:10

BA/WK

elekiele-1/2/przwgryn-2/2

18/101

 7 13:15-14:00

WB/WK

eks.urzel-1/2/przwgryn-2/2

109/101

 8 14:05-14:50

WB/WK

eks.urzel-1/2/przwgryn-2/2

109/101

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

BA/HL

pom.elel-1/2/dział.przed.-2/2

18/110

 2  8:50- 9:35

BA/HL

pom.elel-1/2/dział.przed.-2/2

18/110

 3  9:40-10:25

BA/HL

elekiele-1/2/godz.dyr.-2/2

18/110

 4 10:30-11:15

BA/HL

elekiele-1/2/dział.przed.-2/2

18/110

 5 11:35-12:20

MM/Kr

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG1

 6 12:25-13:10

BC

matematyka

20

 7 13:15-14:00

KP

godz.wych

46

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

2TI

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

2TI

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

GM

wf

SG3

 2  8:50- 9:35

LM

religia

46

 3  9:40-10:25

WK

przedsięb.

103

 4 10:30-11:15

ŁD/EF

primlsk-1/2/j.angielski-2/2

19/93

 5 11:35-12:20

LA/ŁD

dinuk-1/2/primlsk-2/2

110/19

 6 12:25-13:10

LA/ŁD

dinuk-1/2/assop-2/2

110/19

 7 13:15-14:00

LA/ŁD

dinuk-1/2/assop-2/2

110/19

 8 14:05-14:50

ŁD

assop-1/2

19

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

MJ

j.polski

91

 2  8:50- 9:35

SD

siekom

105

 3  9:40-10:25

AK/BJ

j.niemiecki-1/2/j.rosyjski-2/2

44/40

 4 10:30-11:15

MJ

godz.wych

91

 5 11:35-12:20

LA

utk

46

 6 12:25-13:10

LA

utk

46

 7 13:15-14:00

MB

matematyka

45

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Środa

 1  8:00- 8:45

SD

siekom

93

 2  8:50- 9:35

MJ

j.polski

91

 3  9:40-10:25

MJ

j.polski

91

 4 10:30-11:15

GM

wf

SG3

 5 11:35-12:20

sop

48

 6 12:25-13:10

sop

48

 7 13:15-14:00

MB

matematyka

45

 8 14:05-14:50

AŚ/ŁD

r_informat.-1/2/primlsk-2/2

12/19

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

SD

siekom

104

 2  8:50- 9:35

GM

wf

SG3

 3  9:40-10:25

JB

wos

44

 4 10:30-11:15

BJ

dzgwbinf

46

 5 11:35-12:20

EF/BJ

j.angielski-1/2/j.rosyjski-2/2

93/40

 6 12:25-13:10

ŁD/AŚ

primlsk-1/2/r_informat.-2/2

19/110

 7 13:15-14:00

LM

religia

91

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

LA

dinuk-2/2

12

 2  8:50- 9:35

ŁD/LA

assop-1/2/dinuk-2/2

19/12

 3  9:40-10:25

ŁD/LA

assop-1/2/dinuk-2/2

19/12

 4 10:30-11:15

EF/ŁD

j.angielski-1/2/assop-2/2

93/19

 5 11:35-12:20

MB

r_matematyka

44

 6 12:25-13:10

AK/EF

j.niemiecki-1/2/j.angielski-2/2

22/93

 7 13:15-14:00

sop

104

 8 14:05-14:50

sop

104

 

 

3EA

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

Rach.

92

 

 

j.ros

40

WOK

43

J.pol

103

2.

8:50-9:35

Fun.

92

z.wych

92

Matem

20

 

chem.

48

j.ang

40

j.ang

93

3.

9:40-10:25

Matem

20

j.ang

13

j.ang

93

Fiz.

46

Matem

20

Rel

106

4.

10:30-11:15

J.pol

104

Geog

105

WOS

44

J.pol

103

WF

5.

11:35-12:20

Rel

106

Chem.

20

j.ang

103

j.ang

93

J.pol

103

Matem

20

6.

12:25-13:10

Prawo

92

Prawo

92

WF

j.niem

22

j.ros

40

j.niem

22

 

7.

13:15-14:00

 

 

WF

Hist

44

WOS

44

 

8.

14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

3TOŚ

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

3Toś

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

MB

matematyka

@

 2  8:50- 9:35

JB

u_hist.i sp.

44

 3  9:40-10:25

MB

matematyka

45

 4 10:30-11:15

LM

religia

91

 5 11:35-12:20

CA

j.polski

41

 6 12:25-13:10

CA

j.polski

41

 7 13:15-14:00

CA

opphidrg

41

 8 14:05-14:50

CA

opphidrg

41

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

WP

opwośr

41

 2  8:50- 9:35

WP

opwośr

41

 3  9:40-10:25

GM

wf

SG3

 4 10:30-11:15

AC

j.angielski

22

 5 11:35-12:20

CA

opphidrg

41

 6 12:25-13:10

CA

godpiochrgl

41

 7 13:15-14:00

CA

godpiochrgl

41

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Środa

 1  8:00- 8:45

MA

r_chemia

48

 2  8:50- 9:35

MB

matematyka

20

 3  9:40-10:25

JB

r_wos

44

 4 10:30-11:15

CA

godz.wych

41

 5 11:35-12:20

GM

wf

SG3

 6 12:25-13:10

WP

opwośr

41

 7 13:15-14:00

WP

opwośr

41

 8 14:05-14:50

WP

ochr.wód

46

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

GM

wf

SG3

 2  8:50- 9:35

MA

r_chemia

48

 3  9:40-10:25

CA

j.polski

41

 4 10:30-11:15

WP

ochr.wód

55

 5 11:35-12:20

WP

ochr.wód

55

 6 12:25-13:10

AC

j.angielski

43

 7 13:15-14:00

JB

u_hist.i sp.

44

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

JB

r_wos

44

 2  8:50- 9:35

JB

u_hist.i sp.

44

 3  9:40-10:25

<AK>/<AP>

<j.niemiecki-1/2>/<j.rosyjski-2/2>

<20>/<43>

 4 10:30-11:15

WP

opwośr

41

 5 11:35-12:20

WP

opwośr

41

 6 12:25-13:10

MA

r_chemia

48

 7 13:15-14:00

LM

religia

91

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

3LO

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

3LO

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

EK

r_geografia

105

 2  8:50- 9:35

WM

u_hist.i sp.

91

 3  9:40-10:25

Kr/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG4/SG3

 4 10:30-11:15

MB

matematyka

45

 5 11:35-12:20

EF/ES

r_angielski-1/2/r_angielski-2/2

93/44

 6 12:25-13:10

MA

r_biologia

48

 7 13:15-14:00

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

MB

matematyka

45

 2  8:50- 9:35

MA

r_biologia

48

 3  9:40-10:25

EF/ES

j.angielski-1/2/r_angielski-2/2

93/43

 4 10:30-11:15

LF

j.polski

104

 5 11:35-12:20

DF

religia

106

 6 12:25-13:10

AP/AK

j.rosyjski-1/2/j.niemiecki-2/2

43/22

 7 13:15-14:00

Kr/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG/SG3

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Środa

 1  8:00- 8:45

EK

r_geografia

105

 2  8:50- 9:35

MA

r_biologia

48

 3  9:40-10:25

Kr/GM

wf-1/2/wf-2/2

SG1/SG3

 4 10:30-11:15

MB

godz.dyr.

45

 5 11:35-12:20

MB

matematyka

45

 6 12:25-13:10

EF/ES

r_angielski-1/2/j.angielski-2/2

93/40

 7 13:15-14:00

EF

j.angielski-1/2

93

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

MA

r_biologia

48

 2  8:50- 9:35

AP/AK

j.rosyjski-1/2/j.niemiecki-2/2

43/22

 3  9:40-10:25

LF

j.polski

104

 4 10:30-11:15

LF

j.polski

104

 5 11:35-12:20

EK

r_geografia

105

 6 12:25-13:10

EF/ES

r_angielski-1/2/r_angielski-2/2

93/40

 7 13:15-14:00

EF/ES

j.angielski-1/2/j.angielski-2/2

93/40

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

EK

r_geografia

105

 2  8:50- 9:35

LF

j.polski

104

 3  9:40-10:25

EF/ES

r_angielski-1/2/r_angielski-2/2

93/40

 4 10:30-11:15

DF

religia

106

 5 11:35-12:20

EF

godz.wych

93

 6 12:25-13:10

ES

j.angielski-2/2

40

 7 13:15-14:00

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

3TI

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

3TI

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

SJ

witapin

22

 2  8:50- 9:35

SJ

witapin

22

 3  9:40-10:25

SJ

witapin

22

 4 10:30-11:15

SJ

witapin

22

 5 11:35-12:20

DF

religia

106

 6 12:25-13:10

GM

wf

SG2

 7 13:15-14:00

MW

matematyka

45

 8 14:05-14:50

AC

j.angielski

46

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

<AK>/<AP>

<j.niemiecki-1/2>/<j.rosyjski-2/2>

<22>/<43>

 2  8:50- 9:35

GM

godz.wych

92

 3  9:40-10:25

KA/ŁD

primlsk-1/2/r_informat.-2/2

12/19

 4 10:30-11:15

KA/ŁD

primlsk-1/2/r_informat.-2/2

12/19

 5 11:35-12:20

KD/KA

adbada-1/2/praplint-2/2

15/12

 6 12:25-13:10

KD/KA

adbada-1/2/praplint-2/2

15/12

 7 13:15-14:00

ŁD/KA

r_informat.-1/2/praplint-2/2

15/12

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Środa

 1  8:00- 8:45

LF

j.polski

104

 2  8:50- 9:35

LF

j.polski

104

 3  9:40-10:25

MW

r_matematyka

45

 4 10:30-11:15

KA/KD

praplint-1/2/adbada-2/2

12/15

 5 11:35-12:20

KA/KD

praplint-1/2/adbada-2/2

12/15

 6 12:25-13:10

GM

wf

SG3

 7 13:15-14:00

JB

u_hist.i sp.

44

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

sysbda

92

 2  8:50- 9:35

KA/KD

praplint-1/2/adbada-2/2

12/15

 3  9:40-10:25

KD/KA

adbada-1/2/praplint-2/2

15/12

 4 10:30-11:15

AC

j.angielski

93

 5 11:35-12:20

DF

religia

106

 6 12:25-13:10

JB

u_hist.i sp.

44

 7 13:15-14:00

MW

matematyka

45

 8 14:05-14:50

     

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

LF

j.polski

104

 2  8:50- 9:35

GM

wf

SG3

 3  9:40-10:25

MW

r_matematyka

45

 4 10:30-11:15

sysbda

91

 5 11:35-12:20

KA/ŁD

praplint-1/2/r_informat.-2/2

12/19

 6 12:25-13:10

ŁD/KA

r_informat.-1/2/primlsk-2/2

15/12

 7 13:15-14:00

ŁD/KA

r_informat.-1/2/primlsk-2/2

15/12

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

3TEM

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

 

3TEM

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 2  8:50- 9:35

WB/ZR

eks.urzel-1/2/proc.prod.-2/2

109/PM

 3  9:40-10:25

WB/ZR

eks.urzel-1/2/proc.prod.-2/2

109/PM

 4 10:30-11:15

WB/WK

eks.urzel-1/2/dzgwbmech-2/2

109/55

 5 11:35-12:20

MM

wf

SG4

 6 12:25-13:10

MB

r_matematyka

20

 7 13:15-14:00

AM

j.angielski

13

 8 14:05-14:50

AM

z_angielski-2/2

13

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

<AK>/<AP>

<j.niemiecki-1/2>/<j.rosyjski-2/2>

<22>/<43>

 2  8:50- 9:35

MB

matematyka

46

 3  9:40-10:25

KP

r_fizyka

46

 4 10:30-11:15

BA/ZR

urz.elektr-1/2/tech.wyt.-2/2

18/PM

 5 11:35-12:20

BA/ZR

urz.elektr-1/2/tech.wyt.-2/2

18/PM

 6 12:25-13:10

BA/ZR

in.urzel-1/2/tech.wyt.-2/2

18/PM

 7 13:15-14:00

BA/ZR

in.urzel-1/2/tech.wyt.-2/2

18/PM

 8 14:05-14:50

BA

in.urzel-1/2

18

 

Środa

 1  8:00- 8:45

MM

godz.wych

46

 2  8:50- 9:35

MM

wf

SG

 3  9:40-10:25

MB

matematyka

20

 4 10:30-11:15

JB

u_hist.i sp.

44

 5 11:35-12:20

LF

j.polski

104

 6 12:25-13:10

DF

religia

106

 7 13:15-14:00

KP

r_fizyka

46

 8 14:05-14:50

AM/KP

z_angielski-1/2/ptechwyt-2/2

13/101

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

KP

r_fizyka

46

 2  8:50- 9:35

JB

u_hist.i sp.

44

 3  9:40-10:25

MM

wf

SG

 4 10:30-11:15

DF

religia

106

 5 11:35-12:20

MB

r_matematyka

22

 6 12:25-13:10

LF

j.polski

104

 7 13:15-14:00

LF

j.polski

104

 8 14:05-14:50

AM

j.angielski

13

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

MB

matematyka

@

 2  8:50- 9:35

WB/KP

eks.urzel-1/2/tnemuin-2/2

109/101

 3  9:40-10:25

WB/KP

eks.urzel-1/2/tnemuin-2/2

109/101

 4 10:30-11:15

WB/KP

eks.urzel-1/2/ptechwyt-2/2

109/101

 5 11:35-12:20

BA/ZR

urz.elektr-1/2/tech.mech.-2/2

18/PM

 6 12:25-13:10

BA/ZR

urz.elektr-1/2/tech.mech.-2/2

18/PM

 7 13:15-14:00

BA/ZR

urz.elektr-1/2/tech.mech.-2/2

18/PM

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

3TEK

PLAN AKTUALNY OD 21.09.2015r.

 

 

3Tek

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 2  8:50- 9:35

EK

r_geografia

105

 3  9:40-10:25

HL

biu.rach.

110

 4 10:30-11:15

HL

biu.rach.

110

 5 11:35-12:20

BC

matematyka

20

 6 12:25-13:10

DB

j.polski

103

 7 13:15-14:00

BZ

rachanfin

92

 8 14:05-14:50

BZ

rachanfin

92

 

Wtorek

 1  8:00- 8:45

BC

matematyka

20

 2  8:50- 9:35

AM

z_angielski

55

 3  9:40-10:25

BZ

rachanfin

92

 4 10:30-11:15

BZ

rachanfin

92

 5 11:35-12:20

AC

j.angielski

45

 6 12:25-13:10

MM

wf

SG

 7 13:15-14:00

DF

godz.wych

106

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Środa

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 2  8:50- 9:35

DB

j.polski

103

 3  9:40-10:25

HL

biu.rach.

110

 4 10:30-11:15

HL

biu.rach.

110

 5 11:35-12:20

BC

r_matematyka

20

 6 12:25-13:10

JB

u_hist.i sp.

44

 7 13:15-14:00

EK

r_geografia

105

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Czwartek

 1  8:00- 8:45

EK

r_geografia

105

 2  8:50- 9:35

DF

religia

106

 3  9:40-10:25

BC

matematyka

20

 4 10:30-11:15

HL

biu.rach.

110

 5 11:35-12:20

HL

biu.rach.

110

 6 12:25-13:10

MM

wf

SG

 7 13:15-14:00

AM

z_angielski

13

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

Piątek

 1  8:00- 8:45

BZ

rachanfin

92

 2  8:50- 9:35

BZ

rachanfin

92

 3  9:40-10:25

<AK>/<AP>

<j.niemiecki-1/2>/<j.rosyjski-2/2>

<20>/<43>

 4 10:30-11:15

AC

j.angielski

46

 5 11:35-12:20

DF

religia

106

 6 12:25-13:10

MM

wf

SG

 7 13:15-14:00

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

Więcej artykułów…

  1. 4TI
  2. 4TEM
  3. 4 TOŚ
  4. 1LO_b

listopad 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej