Oferta pomocy psychologicznej

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Często pojawia się pytanie kim jest psycholog szkolny i kiedy można zwrócić się do niego o pomoc/ poradę?

Psycholog jest osobą udzielającą profesjonalnej pomocy, nie tylko ze względu na wiedzę
i umiejętności, ale również dlatego, że wysłucha, nie ocenia co pozwala na stworzenie zaufania
i bezpieczeństwa osoby korzystającej z pomocy psychologicznej. Bardzo ważne jest, że psychologa obowiązuje tajemnica zawodowa, w związku z czym możecie Państwo być pewni, że kwestie poruszone w gabinecie psychologa, nie zostaną nikomu przekazane bez Waszej wiedzy i zgody.

O pomoc psychologiczną może zwrócić się każdy i zawsze np. zawsze gdy chcecie porozmawiać
o czymś dla Ważnym, gdy macie jakiś problem, gdy coś Was martwi.

Oferuję pomoc m.in. w zakresie:

· Wsparcia w trudnej sytuacji rodzinnej,

· Konsultacji trudności wychowawczych,

· Pracy z trudnościami natury emocjonalnej (fobia szkolna, zaburzenia nastroju, stany lękowe, depresja),

· Zaburzonych relacjach interpersonalnych,

· Motywacji,

· Zaburzeń odżywiania.

Zapraszam do współpracy.

Małgorzata Bajorek – psycholog.