Zajęcia warsztatowe z doradcą zawodowym

      W dniach 18-22 listopada młodzież  klas II oraz III Zespołu Szkół im. Jana Ruszkowskiego  w  Pułtusku uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez lidera Klubu Pracy MWK OHP w Pułtusku - Joannę Szczerba. Tematyka zajęć związana była m.in. z samopoznaniem, autoprezentacją  oraz  wymaganiami współczesnego rynku pracy. Młodzież uczestnicząca w zajęciach, mogła dowiedzieć się co trzeba zrobić aby być przedsiębiorczym, jakich cech i umiejętności  oczekują pracodawcy od kandydatów poszukujących pracy.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i aktywnością uczestników. 

 

Zdjęcia - Joanna Szczerba

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej