Losy Absolwentów

Losy absolwentów

W roku 2014/2015 Zespól Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku ukończyło łącznie 65 absolwentów z czego 25 to uczniowie Liceum Ogólnokształcącego i 40 uczniowie Technikum Nr 1 uczący się w zawodach:

·         Technik informatyk – 21 uczniów

·         Technik mechanik – 11 uczniów

·         Technik logistyk – 8 uczniów

W roku 2015/2016 liczba absolwentów przedstawia się następująco:

·         Liceum Ogólnokształcące - 26 uczniów

·         Technikum Nr 1 - 85 uczniów

technik elektronik - 10 uczniów

technik mechanik - 5 uczniów

technik informatyk - 22 uczniów

technik ochrony środowiska - 25 uczniów

technik ekonomista - 23 uczniów

Najchętniej wybierane uczelnie wyższe przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku to:

·         Akademia Obrony Narodowej – obecna Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie

·         Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

·         Politechnika Warszawska

·         Uniwersytet Warszawski

·         Akademia Humanistyczna w Pułtusku

·         Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie

Większość uczniów Technikum Nr 1 podejmujących naukę na uczelniach wyższych kontynuuje naukę zawodu rozpoczętą w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku.

Serdecznie prosimy naszych absolwentów o udostępnienie informacji dotyczących ich losów  - wyboru uczelni i kierunku po zakończeniu nauki w Zespole Szkól Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku.

Badaniem losów absolwentów zajmuje się p. Aleksandra Lasocka

Informacje można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.