Przedsięwzięcia zorganizowane w ramach zajęć biblioteczno-plastycznych

„To co przeżyło jedno pokolenie, drugie nosi w sercu i pamięci”- przygotowanie dekoracji  z okazji obchodów Święta Niepodległości.

Udział i propagowanie haseł zawartych w programie profilaktycznym ZSZ im. J. Ruszkowskiego pod nazwą „Żyj zdrowo” .

Współorganizacja zajęć edukacyjnych z dietetykiem  NATUR HOUSE.

Opieka merytoryczna nad uczniami biorącymi udział w I Pułtuskim Hubertusie, udział w konkursie fotograficznym – I miejsce uczennicy Dominiki Zalewskiej.

Przygotowanie młodzieży do udziału w  Rajdzie Profilaktycznym /opieka/ - III miejsce szkolnej drużyny.

Współorganizacja uroczystości DEN oraz  przygotowanie dekoracji.

Współorganizacja zakończenia roku szkolnego- przygotowanie dekoracji, oprawa plastyczna uroczystości.

Przygotowanie dekoracji na  konkurs ortograficzny ,,Dyktando powiatowe”

Dzień otwarty w ZSZ im. J. Ruszkowskiego –organizacja przedsięwzięcia , wykonanie dekoracji.

„Szczęśliwej drogi już czas…”- przygotowanie dekoracji na zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

"Jest taki dzień..." - przygotowanie dekoracji na spotkanie świąteczno-noworoczne

wrzesień 2018