VI edycja „Olimpiady Solidarności”.

„Olimpiada Solidarności”
 

 26 listopada 2018r. 600 szkół z całej Polski uczestniczyło w VI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Solidarności Dwie dekady Historii. Z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w etapie szkolnym tej olimpiady uczestniczyło 14 uczniów z klasy III Technikum nr 1 w zawodzie technik informatyk. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki z testu kwalifikacyjnego: Ewa Rosińska z klasy III TIb Rafał Skoczeń z klasy III TIb Olimpiadę w szkole przeprowadzono pod kierunkiem dyrekcji szkoły: p. Jarosława Druchniaka i p. Doroty Majkowskiej.Organizatorami szkolnego etapu olimpiady od 4 lat są opiekunki Szkolnego Klubu Europejskiego "EUROMY"- p. Jadwiga Budziszewska, p. Hanna Lewandowska i p. Dorota Sobocińska. Patronaty honorowe nad konkursem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ośrodek Rozwoju Edukacji. Partnerami projektu są: NSZZ Solidarność oraz Instytut Pamięci Narodowej. Sponsorem etapu szkolnego jest Węglokoks S.A. Patronaty medialne nad VI edycją objęło: TVP Historia, Polska Press Grupa, Onet.pl i Radio Gdańsk. Organizatorzy

październik 2019
N P W Ś C Pt S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej