W hołdzie dla Niepodległej – Nagrodzeni Ruszkowiacy.

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku licznie włączyli się w realizację projektu W hołdzie dla Niepodległej, realizowanego w ramach programu Społecznego Komitetu Ziemi Pułtuskiej obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej. Projekt został objęty patronatem honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

9 listopada 2018 r. odbyła się uroczysta gala z udziałem znakomitych gości, miedzy innymi pani Aurelii Michałowskiej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, podczas której uczniom ze szkół Powiatu Pułtuskiego, biorącym udział w konkursach wręczono nagrody i wyróżnienia, a nauczycielom podziękowania. Wśród nagrodzonych uczniów z naszej szkoły znaleźli się:
• Aleksandra Czajkowska kl. III I Liceum Ogólnokształcącego
• Iwona Przewłocka kl. IV Technikum nr I w zawodzie technik ekonomista
• Patryk Piegutkowski kl. IV Technikum nr I w zawodzie technik ekonomista
• Emilia Kwiatkowska kl. II I Liceum Ogólnokształcącego
Uzdolniona młodzież pracowała pod opieką nauczycieli: pani wicedyrektor Angeliki Chrzanowskiej, pani Hanny Lewandowskiej, pani Jadwigi Budziszewskiej, pani Marty Wójtowicz-Gajkowskiej, pani Anny Matuszewskiej, pani Bożeny Jaskulskiej, pana Artura Mańkowskiego, pana Sławomira Jaskulskiego. Szkolnymi koordynatorami przedsięwzięcia byli dyrektor Jarosław Druchniak i wicedyrektor Dorota Majkowska. Prace naszych uczniów zostały nagrodzone w następujących konkursach, ogłoszonych w ramach powyższego projektu:
• Konkurs na wiersz patriotyczny Dla Niepodległej
• Konkurs fotograficzny Piękna Niepodległa
• Konkurs plastyczny na plakat Moja Niepodległa Ojczyzna
Nagrodzonym uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy, dziękujemy również za przygotowanie prac konkursowych wszystkim uczestnikom, którzy zaangażowali się w realizację projektu, upamiętniającego tak ważne wydarzenie w dziejach naszej Ojczyzny.
wicedyrektor Dorota Majkowska

maj 2019
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej