Wycieczka przedmiotowa do ETI Polam Sp.z o.o.

Wycieczka do ETI Polam
 

 W dniu 17.10.2018r klasa II Technikum Nr 1 o profilu technik ekonomista pod opieką Pani Grażyny Sitek – nauczyciela zawodu, odbyła wycieczkę przedmiotową do firmy produkcyjnej ETI Polam Sp.z o.o.          w Pułtusku. Miała ona na celu poszerzenie wiadomości dotyczących gospodarki zapasami, organizacji zaopatrzenia, produkcji i zbytu w przedsiębiorstwie oraz zdobycie praktycznej wiedzy o rzeczywistych warunkach pracy na różnych stanowiskach. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji            o firmie, którą przedstawiła Pani Iwona Pacławska – Dyrektor Personalny i Administracyjny, koordynator wycieczki.Młodzież otrzymała informacje o historii zakładu, wielkości i strukturze zatrudnienia oraz asortymencie produkcji. Pani Dyrektor przedstawiła również aktualne oferty pracy w ETI Polam i warunki współpracy ze szkołami. Obszar zaopatrzenia zaprezentowała Pani Agata Szerewicz – Kierownik Działu Zaopatrzenia Materiałowego. Natomiast specyfikę pracy w dziale sprzedaży omówiła Pani Joanna Strusińska – Kierownik Działu Obsługi Klienta. Młodzież miała możliwość poznania sposobu obsługi programów komputerowych wspomagających w/w obszary. Podczas prawie dwugodzinnego pobytu        w firmie ETI Polam uczniowie zobaczyli również jaki wygląda proces produkcji oraz magazynowania wyrobów gotowych. Przewodnikiem po zakładzie był także Pan Robert Rudowski – Szef Produkcji, który w przystępny i prosty sposób wytłumaczył uczniom specyfikę produkcji. Po dziale magazynowania            i wysyłki oprowadził Pan Tomasz Tyburski – Kierownik Magazynu Towarów i Wyrobów Gotowych. Miłym akcentem kończącym wizytę był drobny upominek od firmy dla każdego uczestnika wycieczki. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom firmy ETI Polam Sp z o.o. za niecodzienną i praktyczną lekcję, dzięki której uczniowie mieli możliwość pogłębienia wiedzy zdobytej w szkole, co z pewnością zaowocuje w ich życiu zawodowym. G.Ś.

marzec 2019
N P W Ś C Pt S
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej