Wycieczka przedmiotowa do ETI Polam Sp.z o.o.

Wycieczka do ETI Polam

W dniu 17.10.2018r klasa II Technikum Nr 1 o profilu technik ekonomista pod opieką Pani Grażyny Sitek – nauczyciela zawodu, odbyła wycieczkę przedmiotową do firmy produkcyjnej ETI Polam Sp.z o.o.          w Pułtusku. Miała ona na celu poszerzenie wiadomości dotyczących gospodarki zapasami, organizacji zaopatrzenia, produkcji i zbytu w przedsiębiorstwie oraz zdobycie praktycznej wiedzy o rzeczywistych warunkach pracy na różnych stanowiskach. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji            o firmie, którą przedstawiła Pani Iwona Pacławska – Dyrektor Personalny i Administracyjny, koordynator wycieczki.Młodzież otrzymała informacje o historii zakładu, wielkości i strukturze zatrudnienia oraz asortymencie produkcji. Pani Dyrektor przedstawiła również aktualne oferty pracy w ETI Polam i warunki współpracy ze szkołami. Obszar zaopatrzenia zaprezentowała Pani Agata Szerewicz – Kierownik Działu Zaopatrzenia Materiałowego. Natomiast specyfikę pracy w dziale sprzedaży omówiła Pani Joanna Strusińska – Kierownik Działu Obsługi Klienta. Młodzież miała możliwość poznania sposobu obsługi programów komputerowych wspomagających w/w obszary. Podczas prawie dwugodzinnego pobytu        w firmie ETI Polam uczniowie zobaczyli również jaki wygląda proces produkcji oraz magazynowania wyrobów gotowych. Przewodnikiem po zakładzie był także Pan Robert Rudowski – Szef Produkcji, który w przystępny i prosty sposób wytłumaczył uczniom specyfikę produkcji. Po dziale magazynowania            i wysyłki oprowadził Pan Tomasz Tyburski – Kierownik Magazynu Towarów i Wyrobów Gotowych. Miłym akcentem kończącym wizytę był drobny upominek od firmy dla każdego uczestnika wycieczki. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom firmy ETI Polam Sp z o.o. za niecodzienną i praktyczną lekcję, dzięki której uczniowie mieli możliwość pogłębienia wiedzy zdobytej w szkole, co z pewnością zaowocuje w ich życiu zawodowym. G.Ś.

listopad 2018