DEN w Ruszkowskim

12 października 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 3TLb, 3 LOb, 2 TI, 2 LO oraz 1 TI pod kierunkiem p. Danuty Filipiak, p. Maryny Prewęckiej, p. Ewy Smolińskiej oraz p. Anny Majewskiej. Dekoracja została przygotowana przez uczniów z klasy 3 TIb i 2 LO pod kierunkiem. p. Doroty Sobocińskiej.Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Podczas uroczystości głos zabrał p. Dyrektor Jarosław Druchniak, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Dyrektor Szkoły pogratulował nauczycielce, która zostanie uhonorowana Nagrodą Starosty Pułtuskiego – p. Dorocie Sobocińskiej, a także wręczył wyróżnienia nauczycielom Zespołu: p. Katarzynie Dydze, p. Danucie Filipiak, p. Aleksandrze Lasockiej, p. Łukaszowi Dymkowskiemu oraz pracownikom administracji i obsługi p. Annie Kaźmierczak i p. Józefowi Sosnowikowi. M.P.

listopad 2018