DEN w Ruszkowskim

DEN w Ruszkowskim
 

12 października 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 3TLb, 3 LOb, 2 TI, 2 LO oraz 1 TI pod kierunkiem p. Danuty Filipiak, p. Maryny Prewęckiej, p. Ewy Smolińskiej oraz p. Anny Majewskiej. Dekoracja została przygotowana przez uczniów z klasy 3 TIb i 2 LO pod kierunkiem. p. Doroty Sobocińskiej.Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Podczas uroczystości głos zabrał p. Dyrektor Jarosław Druchniak, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Dyrektor Szkoły pogratulował nauczycielce, która zostanie uhonorowana Nagrodą Starosty Pułtuskiego – p. Dorocie Sobocińskiej, a także wręczył wyróżnienia nauczycielom Zespołu: p. Katarzynie Dydze, p. Danucie Filipiak, p. Aleksandrze Lasockiej, p. Łukaszowi Dymkowskiemu oraz pracownikom administracji i obsługi p. Annie Kaźmierczak i p. Józefowi Sosnowikowi. M.P.

Galeria zdjęć

marzec 2019
N P W Ś C Pt S
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej