Stypendyści Marszałka uhonorowani!

Stypendyści Marszałka 2018/2019
 

 Od trzech lat uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego uczestniczą w programie stypendialnym „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, nadzorowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie. 11 października br. w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie odbyło się spotkanie, podczas którego zostali uhonorowani uczniowie z najlepszymi wynikami oraz wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi. Dyplomy i upominki wręczył p. Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego. W roku szkolnym 2018/2019 dziewięciu uczniów naszej szkoły uzyskało największą liczbę punktów z rejonu ciechanowskiego w procesie rekrutacji do projektu. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie z klasy: 3 TIb: - Ewa Rosińska - Filip Prusiński - Tomasz Czajkowski - Kamil Gerek - Sebastian Pęk 4TI: - Michał Stępniewski - Konrad Holender - Łukasz Tkaczyk - Jan Śliwka W uroczystości wziął udział dyrektor szkoły – p. Jarosław Druchniak, dumny ze zdolnej i kreatywnej młodzieży. W br. szkolnym stypendium w kwocie 4924zł otrzymało 25 uzdolnionych uczniów naszej szkoły, wśród nich, oprócz wyżej wymienionej grupy, znaleźli się: Hubert Nowak, Mateusz Makowski, Kacper Pawlak, Rafał Skoczeń, Dawid Wolniak, Marcin Jeleń, Paulina Ulatowska, Jakub Kuciński, Kamil Nieroda, Jakub Matuszewski, Przemysław Skura, Patrycja Karkowska, Marcin Paweł Warszawski, Justyna Grad, Paulina Zabielska, Daniel Klara. Będą oni realizować projekty logistyczne, ekonomiczne i informatyczne pod kierunkiem nauczycieli: p. Doroty Sobocińskiej, p. Anny Świerczewskiej i p. Sławomira Jaskulskiego. Stypendystom i opiekunom życzymy dalszych sukcesów, wiele satysfakcji z nowatorskich poszukiwań i rozwiązań, które często ułatwiają codzienne funkcjonowanie młodzieży oraz ludziom starszym. Skierowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców. Serdecznie Państwu gratulujemy! Wicedyrektor Dorota Majkowska

marzec 2019
N P W Ś C Pt S
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej