ZARZĄDZENIE DYREKTORA NR 6/2018/2019

ZARZĄDZENIE DYREKTORA NR 6/2018/2019

z dnia 21 września 2018r.

27 września 2018r. odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami.

Zebrania rodziców wszystkich typów szkół dla młodzieży, odbędą się w następującym porządku:

16:30 – uroczystość ślubowania klas pierwszych (sala gimnastyczna).

16:00 – spotkanie ogólne rodziców klas programowo najwyższych w sprawie poinformowania o procedurach egzaminów zewnętrznych obowiązujących
 w roku szkolnym 2018/2019 (sala 22).

Po zakończeniu spotkań ogólnych odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami klas.

17:00zebrania rodziców pozostałych klas.

17:30 – spotkanie przedstawicieli  Rad Oddziałów w celu wyłonienia Rady Rodziców Szkoły (sala 22).

16:00 – 18:00 spotkania indywidualne z nauczycielami w miarę potrzeb (nauczyciele pełnią dyżur w wyznaczonych salach)

Lp.

Klasa

Wychowawca

sala

  1.  

I TI

mgr Marlena Wasilewska

45

  1.  

I TL

mgr Marianna Jabłońska

91

  1.  

I TLE

mgr Maria Brzozowska

20

  1.  

I TEk

mgr Katarzyna Dyga

15

  1.  

II TI

mgr Łukasz Dymkowski

19

  1.  

II TL

mgr Grzegorz Miłoszewski

106

  1.  

II TLE

mgr inż. Anna Michałowska

48

  1.  

II TEk

mgr Mateusz Miłoszewski

55

  1.  

III TI a

mgr Aneta Kopczyńska

12

  1.  

III TI b

mgr Dorota Sobocińska

13

  1.  

III TEk

mgr Hanna Lewandowska

92

  1.  

III TL a

mgr Ewa Smolińska

43

  1.  

III TL b

mgr Aleksandra Lasocka

93

  1.  

IV TI

mgr Marta Wójtowicz - Gajkowska

104

  1.  

IV TEk

mgr inż.  Anna Kalinowska

22

  1.  

IV TL

mgr Anna Świerczewska

103

  1.  

I LO

mgr Dariusz Smoliński

44

  1.  

II LO

mgr Anna Matuszewska

41

  1.  

III LO

mgr Angelika Chrzanowska

10

16:00 – 18:00 spotkania indywidualne z nauczycielami w miarę potrzeb (nauczyciele pełnią dyżur w wyznaczonych salach)

NUMER SALI

 NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

18

Byszewski Adam

20

Brzozowska Maria

22

Cejnóg Agnieszka

Kalinowska Anna

Mańkowski Artur

Prewęcka Maryna

Smolińska Ewa

32

Krawczyński Andrzej

Miłoszewski Mateusz

Miłoszewski Grzegorz

Smoliński Dariusz

40

Jaskulska Bożena

44

Budziszewska Jadwiga

Wójtowicz -  Gajkowska Marta

45

Wasilewska  Marlena

46

Pieńkos Krzysztof

48

Michałowska Anna

55

Dynak Robert

Dobrosielski Kazimierz

91

Matuszewska Anna

Jabłońska Marianna

103

Lewandowska Hanna

104

Świerczewska Anna

105

Kutyła Ewa

106

Filipiak Danuta

Biblioteka

Sobocińska Dorota

Pokój nauczycielski

Benbenko Anna

Bojara Łukasz

Duło Małgorzata

Dyga Katarzyna

Dymkowski Łukasz

Grabowska Joanna

Jaskulski Sławomir

Kiela Paweł

Kołakowski Wiesław

Staniszewska Marzena

Kopczyńska Aneta

Pajewski Michał

Majewska Anna

Patrycy Monika

ks. Pakulski Sebastian

Wiktor Kałużny

Wiernicki Przemysław

Pokój pedagoga

Lasocka Aleksandra

Izabela Nuszkiewicz

 

 

październik 2018
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej