Stypendyści Marszałka 2017-2018.

Od dwóch lat Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku znajduje się w czołówce szkół pod względem liczby stypendystów. Uzdolnieni uczniowie Technikum Nr 1 realizują swoje innowacyjne projekty, pozwalające na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. W roku szkolnym 2017/2018 dwudziestu dwóch uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium z programu „Mazowsze- stypendia dla uzdolnionych uczniów szkół zawodowych”.7 czerwca br. w Zespole odbyło się spotkanie podsumowujące realizację tegorocznych projektów stypendialnych. Uczestniczyło w nim wielu znamienitych gości m.in.: p. Katarzyna Jankowska- dyrektor Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Pułtusku, p. Maria Korbal - prezes Oddziału ZNP w Pułtusku, p. Bożenna Świderska - kierownik Wydziału MSCDN w Ciechanowie, p. Elżbieta Nyga - nauczyciel konsultant w zakresie przedmiotów zawodowych i przedsiębiorczości MSCDN w Ciechanowie oraz przedstawicielki lokalnych firm: p. Joanna Groszkowska z Mardomu i p. Iwona Pacławska z ETI Polam. Spotkanie otworzył dyrektor szkoły – p. Jarosław Druchniak, który pogratulował uczniom i nauczycielom kreatywności w realizacji wspaniałych przedsięwzięć, a także podziękował licznie przybyłym gościom za udział w uroczystości. Podczas finału stypendyści zaprezentowali swoje projekty: aplikacje internetowe, tutoriale, rozwiązania logistyczne oraz witryny internetowe. Wszystkie przedsięwzięcia uczniowie realizowali pod opieką nauczycieli- opiekunów: p. Doroty Sobocińskiej, p. Anny Świerczewskiej oraz p. Katarzyny Dygi. 
Sebastian Pęk, kl. II TIb

maj 2019
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej