Prezentacje projektów stypendialnych Ruszkowiaków

Prezentacje projektów stypendialnych Ruszkowiaków.

Od września br. grupa uczniów – stypendystów z Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku realizuje projekty, podnoszące kompetencje zawodowe oraz poszerzające wiedzę z przedmiotów zawodowych. Pod kierunkiem koordynatorów: p. Doroty Sobocińskiej i p. Anny Świerczewskiej młodzież tworzy tutoriale, programuje aplikacje i projektuje strony internetowe. Wszystkie działania stanowią część projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

24 kwietnia br. uczniowie zaprezentowali efekty swojej pracy kolegom i koleżankom ze szkoły. Natomiast 25 kwietnia br. informatycy z klasy II (Kamil Gerek, Rafał Skoczeń) przedstawili swoje projekty - aplikacje i edukacyjne strony internetowe dzieciom z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Pułtusku. Przedszkolaki mogły wykonywać zadania manualne, a także rozwiązywać quizy, dostosowane do tego etapu kształcenia.
Dziękujemy wicedyrektor PM nr 4 w Pułtusku – p. Teresie Sepełowskiej oraz wychowawczyniom za możliwość zaprezentowania projektów naszych stypendystów.
Sebastian Pęk, klasa II TIb

Galeria zdjęć

czerwiec 2020
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej