,,Pomóżmy Oliwierkowi!”

Akcja charytatywna dla Oliwierka
 

4 lutego br.(niedziela) w Domu Polonii odbył się koncert charytatywny pod hasłem ,,Pomóżmy Oliwierkowi!”, zorganizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku oraz Zespół Szkół nr 2 w Pułtusku. Celem akcji było zebranie pieniędzy na CYBEROKO dla jedenastoletniego Oliwierka Lasoty, który uległ wypadkowi. Długotrwałe niedotlenienie spowodowało nieodwracalne zmiany w życiu i codziennym funkcjonowaniu chłopca. Urządzenie umożliwi dziecku wyrażanie potrzeb i pozwoli na kontakt z najbliższymi. Akcję zdecydowali się wesprzeć lokalni artyści, m.in. Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Pułtusku, Zespół Retrospekcja, Klub Sportowy Semiramida, uczniowie ZS nr 2 w Pułtusku: Olga Grzywacz, Marcelina Dziełak, Amelia Krzykowska, Wiktoria Rużańska, uczniowie i absolwenci ZSZ im. J. Ruszkowskiego: Julia Bielińska , Magdalena Izbicka i Jakub Wałowski, Joanna Czarnecka, Maciej Komorowski, Stanisław Rudnicki, Kamil Przewłocki z ZS im. B. Prusa, Oliwia Iwanowska z LO im. P. Skargi oraz Szkoła Muzyczna Yamaha i chór Camertina.Dzięki wszystkim hojnym darczyńcom (fundatorzy bonów upominkowych voucherów, talonów i innych cennych podarunków) oraz ludziom dobrej woli udało się zebrać kwotę 10.977,93zł. Na zakończenie imprezy mama Oliwierka – p. Anna Potyraj podziękowała uczestnikom koncertu oraz organizatorce całego przedsięwzięcia – p. Dorocie Sobocińskiej, a także wolontariuszom – uczniom ZS nr 2 oraz ZSZ im. J. Ruszkowskiego. Ta piękna akcja charytatywna pokazała, że pułtuszczanie mają wielkie serca i potrafią pomóc potrzebującym wsparcia. Organizatorzy Akcji Charytatywnej dla Oliwierka składają serdeczne podziękowania sponsorom: Dyrektorowi Domu Polonii w Pułtusku – Panu Michałowi Kisielowi za nieodpłatne udostępnienie Sali Maneż Dyrektorowi Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku – Panu Januszowi Borzyńskiemu Państwu Eli i Georgijowi Asłanjanom - Galeria MANSARDA Przedsiębiorstwu ISBUD - Panu Józefowi Łatyfowiczowi Firmie ETI POLAM Firmie QUAD/GRAPHICS Firmie MARDOM Wydawnictwu AGA PRESS Firmie MANIMACJE - Pani Malwiny Gorczyńskiej Salonowi Urody Pani Anny Trzcińskiej Salonowi Fryzjerskiemu METAMORFOZA Pani Katarzyny Wyrek Salonowi Fryzjerskiemu VIZAGE Pani Żanety Dymek Panu Jackowi Jakubczakowi -Księgarnia BASZTA Panu Dariuszowi Boruckiemu – Hurtowania DAMIAN Panu Wiesławowi Razuwajew – Hurtownia KOKOS Państwu Alinie i Jerzemu Szczepankowskim - KABACZEK Pani Dorocie Rzeczkowskiej - Firmie MARY KAY Ośrodkowi Szkolno – Wychowawczemu w Pułtusku Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabówcu Dziennemu Domowi Pomocy Senior – Wigor w Pułtusku Cepelii KOMSTA Dziękujemy: Pułtuskiej Gazecie Powiatowej , Tygodnikowi Pułtuskiemu, portalom - wpu24 i pultusk.biz. Dziękujemy serdecznie p. Robertowi Lisowi, Szymonowi Boligłowie oraz Wojciechowi Chodkowskiemu za nagłośnienie koncertu. A.Ś.

Galeria zdjęć

marzec 2019
N P W Ś C Pt S
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej