Konkurs MARDOMU na biznesplan rozstrzygnięty!

Konkurs rozstrzygnięty
 

 8 grudnia br. w siedzibie firmy MARDOM odbył się finał konkursu na najlepszy biznesplan pn. ,,Kariera managera”. Zakwalifikowani do tego etapu uczniowie Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku przedstawili komisji oceniającej ciekawe pomysły na własną działalność gospodarczą. Jury – p. Marta Kowalczyk (Prezes Mardom Home), p. Joanna Groszkowska (HR manager – MARDOM) oraz p. Dorota Sobocińska ( nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole) za najbardziej interesujący uznało biznesplan Aleksandry Jaworskiej, prezentujący opis funkcjonowania kawiarni (,,Napoleonka”).Drugie miejsce zajął Sebastian Pęk („Restauracja PĘK SMAKÓW”), trzecie      – Michał Stępniewski („Chip – tuninig – warsztat samochodowy”). Po zakończeniu konkursu p. prezes– Marta Kowalczyk podziękowała uczniom Zespołu za zaangażowanie oraz wyraziła chęć dalszej współpracy. Wartościowe nagrody dla laureatów konkursu zostaną wręczone 5 stycznia 2018r. podczas uroczystego podsumowania Powiatowego Projektu Edukacyjnego „Zawodowcy przyszłości”, realizowanego przez ZSZ im. Jana Ruszkowskiego. W spotkaniu uczestniczył redaktor prowadzący portal WPU24 - p. Jarosław Kopeć, który udzielał uczniom wskazówek, dotyczących realizacji biznesplanów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy firmie MARDOM za organizację konkursu oraz ufundowanie atrakcyjnych nagród. Cieszymy się, że MARDOM wspiera szkołę i naszych uczniów             w rozwoju zainteresowań. A.Ś.

maj 2019
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej