Konkurs MARDOMU na biznesplan rozstrzygnięty!

Konkurs rozstrzygnięty

8 grudnia br. w siedzibie firmy MARDOM odbył się finał konkursu na najlepszy biznesplan pn. ,,Kariera managera”. Zakwalifikowani do tego etapu uczniowie Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku przedstawili komisji oceniającej ciekawe pomysły na własną działalność gospodarczą. Jury – p. Marta Kowalczyk (Prezes Mardom Home), p. Joanna Groszkowska (HR manager – MARDOM) oraz p. Dorota Sobocińska ( nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole) za najbardziej interesujący uznało biznesplan Aleksandry Jaworskiej, prezentujący opis funkcjonowania kawiarni (,,Napoleonka”).Drugie miejsce zajął Sebastian Pęk („Restauracja PĘK SMAKÓW”), trzecie      – Michał Stępniewski („Chip – tuninig – warsztat samochodowy”). Po zakończeniu konkursu p. prezes– Marta Kowalczyk podziękowała uczniom Zespołu za zaangażowanie oraz wyraziła chęć dalszej współpracy. Wartościowe nagrody dla laureatów konkursu zostaną wręczone 5 stycznia 2018r. podczas uroczystego podsumowania Powiatowego Projektu Edukacyjnego „Zawodowcy przyszłości”, realizowanego przez ZSZ im. Jana Ruszkowskiego. W spotkaniu uczestniczył redaktor prowadzący portal WPU24 - p. Jarosław Kopeć, który udzielał uczniom wskazówek, dotyczących realizacji biznesplanów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy firmie MARDOM za organizację konkursu oraz ufundowanie atrakcyjnych nagród. Cieszymy się, że MARDOM wspiera szkołę i naszych uczniów             w rozwoju zainteresowań. A.Ś.

grudzień 2018