Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

Opinogóra 2017
 

29 listopada 2017 r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Górnej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018. Zespół Szkół Zawodowych     im J. Ruszkowskiego w Pułtusku reprezentowały dwie uczennice, które uzyskały najwyższe wyniki           w nauce i wzorowe zachowanie. W Technikum nr 1 jest to Aleksandra Jaworska z klasy II technik ekonomista, wychowawca - Pani Hanna Lewandowska. Natomiast prymusem I Liceum Ogólnokształcącego już po raz drugi została Ewelina Gołębiewska- wychowawca klasy - Pani Maria Brzozowska.Laureatkom Stypendiów, podczas uroczystości w Opinogórze towarzyszyli Rodzice oraz wicedyrektor Szkoły Pani Dorota Budziszewska. W ceremonii wręczenia dyplomów uczestniczyli: Pani Anna Cicholska – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Andrzej Sosnowski – Mazowiecki Wicekurator Oświaty i Pan Krzysztof Bieńkowski - Kierownik Delegatury w Ciechanowie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Wśród licznie przybyłych na uroczystość gości znaleźli się również: Pan Robert Kołakowski – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz Pan Jacek Zawiśliński - Zastępca Dyrektora Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie. Wspaniałych przeżyć artystycznych dostarczył zgromadzonym koncert muzyki poważnej w wykonaniu Dyrektora Pana Andrzeja Ambroziaka oraz uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pułtusku. Gratulujemy serdecznie naszym stypendystom i mamy nadzieję, że uzyskane wyróżnienie będzie doskonałą motywacją do dalszego rozwijania swoich pasji i talentów. Wicedyrektor Dorota Budziszewska

grudzień 2018
N P W Ś C Pt S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej