Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego  w  Pułtusku

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
We wrześniu 2017 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbył się szkolny etap Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej, zorganizowany przez opiekunki Szkolnego Klubu Europejskiego „EUROMY”: p. Jadwigę Budziszewską, p. Hannę Lewandowską i p. Dorotę Sobocińska.Konkurs jest organizowany przez Posła Parlamentu Europejskiego - p. Zbigniewa Kuźmiuka.

Nasza szkoła uczestniczyła w nim po raz czwarty.Laureaci poprzednich edycji konkursu:
Paweł Rutkowski
Aleksandra Szpigel
Natalia Morawska.
W br. w konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej najwięcej punktów uzyskali uczniowie:
1. Ewelina Gołębiowska - klasa III LO
2. Ilona Ogrodnik - klasa III Tek
3. Michał Wojtysiak - klasa IV Tek.
Laureatka konkursu - Ewelina Gołębiowska w nagrodę wyjechała do Brukseli na zaproszenie Europosła Parlamentu Europejskiego – p.Zbigniewa Kuźmiuka.
Serdecznie gratulujemy!

Zespół Szkół Zawodowych im. Jana