Stypendyści w Ruszkowskim

Stypendyści w Ruszkowskim
Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku to szkoła, w której uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i realizować pasje. O wysokim poziomie kształcenia, szczególnie w Technikum nr 1, świadczą zarówno wyniki maturalne, jak i zdawalność egzaminów zawodowych. Ogromnym sukcesem dla szkoły są stypendyści – uzdolnieni uczniowie, pragnący realizować swoje indywidualne projekty. W zeszłym roku szkolnym Zespół zajął piąte miejsce w regionie pod względem liczby stypendystów. W bieżącym roku szkolnym stypendium dla uzdolnionych uczniów szkół zawodowych w ramach unijnego projektu „Mazowsze-stypendia dla uczniów szkół zawodowych” otrzymało aż 22 uczniów! (16 informatyków i 6 logistyków ). 
Nasi stypendyści to: Ewa Rosińska, Kacper Matuszewski, Tomasz Jabłonowski, Hubert Nowak, Kacper Pawlak, Dawid Wolniak, Rafał Skoczeń, Kamil Gerek, Konrad Holender, Łukasz Tkaczyk, Dawid Żbikowski, Marcin Jeleń, Michał Stępniewski, Piotr Rogalski, Jan Śliwka - opiekunka – p. Dorota Sobocińska. Iga Czerwińska, Nikodem Gregorczyk, Jakub Matuszewski – opiekunka – p. Anna Świerczewska. Klaudia Piwowarczyk, Paulina Mańkowska, Patrycja Zadworna, Weronika Szmańska – opiekunka –p. Katarzyna Dyga. 

Kwotę stypendium– 4786 zł (dla jednego stypendysty) uczniowie przeznaczą na sprzęt, oprogramowanie, kursy, szkolenia oraz literaturę specjalistyczną. 

Stypendystom i opiekunom serdecznie gratulujemy!

styczeń 2019
N P W Ś C Pt S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej