Znamienici goście, nowatorskie projekty – stypendyści Ruszkowskiego

Znamienici goście, nowatorskie projekty – stypendyści Ruszkowskiego
 

W roku szkolnym 2016/2017 szesnastu uzdolnionych uczniów Zespołu Szkół Zawodowych  im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku otrzymało stypendium dla uzdolnionych uczniów szkół zawodowych w ramach programu unijnego -,,Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. 14 czerwca br. w Zespole odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące projekty stypendystów, realizowane w tym roku szkolnym. Na uroczystości obecni byli:        p. Zofia Dembska – zastępca dyrektora Departamentu Edukacji Publicznej           i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie; p. dr Andrzej Kaliszewski – kierownik ciechanowskiego oddziału MSCDN; p. Katarzyna Jankowska – dyrektor Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu w Pułtusku; p. Elżbieta Nyga – nauczyciel – konsultant w zakresie przedmiotów zawodowych i przedsiębiorczości.Podczas spotkania uczniowie ( Patryk Mróz, Adam Sadowski, Paweł Stelmach, Adrian Patrycy, Aleksander Dobrosielski, Marcin Dobrzyński, Tomasz Jabłonowski, Kacper Matuszewski, Konrad Marciniak, Klaudia Milewska, Roksana Grabowska, Milena Sobczak, Gabriela Ochtabińska, Karolina Jakubowska, Szymon Godlewski, Kamil Jagielski) przedstawili swoje nowatorskie projekty oraz przebieg prac nad nimi. Młodzież podziękowała również swoim opiekunom: p. Dorocie Sobocińskiej, p. Annie Świerczewskiej, p. Hannie Lewandowskiej, p. Katarzynie Dyga, p. Danucie Filipiak i p. Arturowi Koźlińskiemu. ,,Cieszę się bardzo, że mogę bliżej zapoznać się z nowatorskimi projektami uczniów, jestem pod ogromnym wrażeniem pracy młodzieży i opiekunów”-powiedziała p. Zofia Dembska, która przekazała dyrektorowi –p. Jarosławowi Druchniakowi list gratulacyjny od Marszałka Województwa Mazowieckiego - p. Adama Struzika. P. Elżbieta Nyga natomiast podkreśliła, że Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego zajmuje 5 pozycję w regionie, a 1 w delegaturze ciechanowskiej, pod względem liczby stypendystów. Spotkanie zakończył dyrektor Jarosław Druchniak, który podziękował uczestnikom spotkania: gościom, stypendystom i opiekunom za ogromny wkład pracy i promocję Zespołu w środowisku lokalnym.

kwiecień 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej