Powiatowy Festiwal Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar

      9 czerwca 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku, odbył się Powiatowy Festiwal Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar. Na scenie wystąpili uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pułtuskiego. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku reprezentowały uczennice z klasy pierwszej Technikum Nr 1 w zawodzie technik ekonomista: Aleksandra Słomkowska – śpiew i Aleksandra Jaworska – gitara.Ola zaśpiewała piękną piosenkę Krzysztofa Klenczona Biały krzyż, za którą zdobyła I miejsce i w nagrodę otrzymała gitarę, którą ufundował  Burmistrz Miasta p. Krzysztof Nuszkiewicz. Laureaci  powiatowego konkursu wystąpią na pułtuskim rynku 1 lipca 2017 r. podczas V Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!!!

                                                                                           Danuta Filipiak

czerwiec 2018
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej