Powiatowy Festiwal Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar

9 czerwca 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku, odbył się Powiatowy Festiwal Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar. Na scenie wystąpili uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pułtuskiego. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku reprezentowały uczennice z klasy pierwszej Technikum Nr 1 w zawodzie technik ekonomista: Aleksandra Słomkowska – śpiew i Aleksandra Jaworska – gitara.Ola zaśpiewała piękną piosenkę Krzysztofa Klenczona Biały krzyż, za którą zdobyła I miejsce i w nagrodę otrzymała gitarę, którą ufundował  Burmistrz Miasta p. Krzysztof Nuszkiewicz. Laureaci  powiatowego konkursu wystąpią na pułtuskim rynku 1 lipca 2017 r. podczas V Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Danuta Filipiak

czerwiec 2017