Projekty w Ruszkowskim

W lipcu i sierpniu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w stażach realizowanych w przedsiębiorstwach, za które otrzymali wynagrodzenie w formie stypendium stażowego.

?

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbywający staż w firmie AGRAPLAST Sp. z o.o.,

Zakład Produkcyjno-Handlowy w Pułtusku.

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbywający staż w firmie GLAZ - BUD Sp. z o.o. w Pułtusku.

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbywający staż w firmie P.H.U Agnieszka Religa w Pułtusku.

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbywający staż

w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbywający staż w firmie P.H.U. Budomur w Pułtusku.

Kolejnym etapem realizacji projektu jest organizacja zajęć pozalekcyjnych, podnoszących kwalifikacje i rozwijające zainteresowania uczniów między innymi z:

-        ICT;

-        matematyki;

-        ochrony środowiska;

-        języka angielskiego;

-        języka rosyjskiego.

Udział w zajęciach dodatkowych, realizacja stażu oraz nowe pomoce dydaktyczne pozyskane w ramach projektu, umożliwią uczniom lepsze przygotowanie do egzaminów zewnętrznych: maturalnego oraz z wyodrębnionych kwalifikacji w zawodzie.

Opracował Konrad Baprawski

lipiec 2018