Spotkanie z kulturą Rosji

W ostatnim czasie nasi uczniowie z klas I LOG, I LOB, I TLP, I TLG oraz I TIP (uczniowie uczący się języka rosyjskiego) brali udział w zajęciach edukacyjnych w Galerii MCKiS w Pułtusku, związanych z wystawą ,,Rosja – najpiękniejszy kraj. Wystawa fotografii’’. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję obejrzeć wystawę finalistów konkursu fotograficznego Rosyjskiego Towarzystwa Geograficznego. Konkurs poświęcony był ochronie dzikiej przyrody Rosji i podniesieniu świadomości ekologicznej poprzez sztukę fotograficzną. Wystawa zdjęć finalistów konkursu podróżuje po całym świecie. Kadry zwycięzców były już podziwiane w Rosji i ponad 15 innych krajach. Na zakończenie, uczniowie wzięli udział w warsztatach pt.: ,,Spotkanie z kulturą Rosji. Odkrywamy tajemnice matrioszki.’’, podczas których każdy miał okazję udekorować farbami swoją własną matrioszkę. P. Lipińska

styczeń 2020
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej