„Challenge dla szkół- podejmij wyzwanie Marka Żarówki”

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ten cudowny, radosny  nastrój udzielił się również uczniom dwóch szkół, które od lat funkcjonują obok siebie, a mianowicie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego             i  Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku.  W obecnym roku szkolnym postanowiliśmy lepiej się poznać .W związku z tym włączyliśmy się do udziału w projekcie pod hasłem: „Challenge dla szkół- podejmij wyzwanie Marka Żarówki” zorganizowanym przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w Warszawie. Żywimy głęboką nadzieję, że nasza inicjatywa przyczyni się do lepszego wzajemnego zrozumienia, poznania, akceptacji oraz rozwinie u naszych uczniów empatię. Działania rozpoczęliśmy od wspólnego wykonania ozdób choinkowych.

W spotkaniu integracyjnym uczestniczyli uczniowie obu placówek oraz nauczyciele : dyrektorzy Anna Kmiołek-Gizara,  Marzena Staniszewska-Szeliga, pedagog Małgorzata Grudziąż oraz nauczyciele Mariola Michalska,  Żaneta Tkaczyk, Ewelina Chrzanowska, Kamila Krzepicka, Anna Matusiak, Beata Zaręba oraz Wiesława Wiśniewska.               M.G.

styczeń 2020