„Challenge dla szkół- podejmij wyzwanie Marka Żarówki”

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ten cudowny, radosny  nastrój udzielił się również uczniom dwóch szkół, które od lat funkcjonują obok siebie, a mianowicie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego             i  Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku.  W obecnym roku szkolnym postanowiliśmy lepiej się poznać .W związku z tym włączyliśmy się do udziału w projekcie pod hasłem: „Challenge dla szkół- podejmij wyzwanie Marka Żarówki” zorganizowanym przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w Warszawie. Żywimy głęboką nadzieję, że nasza inicjatywa przyczyni się do lepszego wzajemnego zrozumienia, poznania, akceptacji oraz rozwinie u naszych uczniów empatię. Działania rozpoczęliśmy od wspólnego wykonania ozdób choinkowych.

W spotkaniu integracyjnym uczestniczyli uczniowie obu placówek oraz nauczyciele : dyrektorzy Anna Kmiołek-Gizara,  Marzena Staniszewska-Szeliga, pedagog Małgorzata Grudziąż oraz nauczyciele Mariola Michalska,  Żaneta Tkaczyk, Ewelina Chrzanowska, Kamila Krzepicka, Anna Matusiak, Beata Zaręba oraz Wiesława Wiśniewska.               M.G.

 

styczeń 2020
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej