Warsztaty w biurze podróży Wakacje.pl

,,Jak ważna jest znajomość języków obcych na współczesnym rynku pracy oraz w podróżach’’. 5.12.2019r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku z klasy I TIP uczący się języka rosyjskiego, brali udział w warsztatach zatytułowanych ,,Jak ważna jest znajomość języków obcych na współczesnym rynku pracy oraz w podróżach’’. Warsztaty odbyły się w biurze podróży Wakacje.pl, mieszczącym się przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Pułtusku. Były one poprowadzone przez bardzo miły zespół biura: Panią Angelikę, Panią Ilonę i Panią Agnieszkę. Podczas warsztatów uczniowie obejrzeli intersującą prezentację na temat najczęściej wybieranych kierunków podróży oraz     w jakim języku będą mogli się porozumiewać w danym kraju. Mogliśmy również obejrzeć katalogi             z różnymi propozycjami wycieczek. Pani Angelika opowiedziała jak wygląda praca w biurze podróży         i o tym jaką rolę w jej pracy odgrywa znajomość języków obcych. Na koniec wszyscy uczestniczyli w konkursie,   w którym po obejrzeniu zdjęcia należało odgadnąć ,,Jaki to kraj?’’. Dla zwycięzców przewidziane były drobne upominki. Bardzo dziękujemy zespołowi Wakacje.pl - Pułtusk za zaproszenie     i miło spędzony czas. P. Lipińska

styczeń 2020
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej