RUSZKOWIACY NA OGÓLNOPOLSKIEJ PREZENTACJI PROJEKTÓW MŁODZIEŻOWYCH.

OPPM
 

11 czerwca 2019r. grupa uczniów ze Szkolnego Klubu Europejskiego EUROMY – Katarzyna Piórkowska, Katarzyna Borek, Wiktoria Jaglarska, Rafał Skoczeń, Filip Kobryń wraz z opiekunem Zespołu Uczniowskiego Jadwigą Budziszewską oraz dyrektorem ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku Jarosławem Druchniakiem uczestniczyła w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych. Przedsięwzięcie, które odbyło się w Zamku Królewskim w Warszawie, zostało zorganizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Nasza szkoła uczestniczy w tej obywatelskiej inicjatywie już od kilku lat, w tym roku zaprezentowaliśmy projekt Młodzi Głosują oraz autorski Polska Szkoła Szkołą Demokracji (autorek: Hanny Lewandowskiej i Jadwigi Budziszewskiej). Udział w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych był dla nas ciekawą lekcją demokracji. Poznaliśmy inne Zespoły Uczniowskie oraz ich sposoby realizacji projektów edukacyjnych. W dowód uznania za realizację projektów Szkoła, Opiekunowie i Zespół Uczniowski otrzymali dyplomy od Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Katarzyna Piórkowska

 

styczeń 2020
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej