Stypendyści z Ruszkowskiego.

Stypendyści
 

 W roku szkolnym 2018/2019 dwudziestu pięciu uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku otrzymało stypendium dla uczniów szkół zawodowych w ramach programu unijnego -,,Mazowsze – stypendia dla uzdolnionych uczniów szkół zawodowych”. 14 czerwca br. w Zespole odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące projekty stypendystów, realizowane w tym roku szkolnym. Na uroczystości obecni byli: p. Elżbieta Nyga – nauczyciel – konsultant w zakresie przedmiotów zawodowych i przedsiębiorczości, p. Marta Kowalczyk – prezes firmy MARDOM, p. Maria Korbal – Prezes Oddziału Powiatowego ZNP oraz wielu innych gości, na co dzień współpracujących ze szkołą.Podczas spotkania wybrani uczniowie - informatycy, logistycy i ekonomiści przedstawili swoje nowatorskie projekty oraz przebieg prac nad nimi. Młodzież podziękowała również swoim opiekunom: p. Dorocie Sobocińskiej i p. Annie Świerczewskiej za zaangażowanie, wsparcie i inspirowanie do rozwoju. Uznanie i gratulacje dla dyrekcji, opiekunów i stypendystów przekazał Marszałek Województwa Mazowieckiego - p. Adama Struzik. P. Elżbieta Nyga natomiast podkreśliła, że Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego zajmuje pierwszą pozycję w delegaturze ciechanowskiej pod względem liczby stypendystów. Podczas spotkania zostały także podpisane umowy patronackie między ZSZ im. J. Ruszkowskiego a firmami MARDOM i POLBRAM, które obejmą patronatem klasy: I TL (koordynator: Marzena Staniszewska) oraz III TIb (koordynator: Dorota Sobocińska). Uroczyste akty porozumienia podpisał dyrektor szkoły – p. Jarosław Druchniak oraz przedstawiciele firm – p. Marta Kowalczyk – MARDOM oraz p. Katarzyna Walat - POLBRAM. Dodatkowym punktem programu uroczystości było wręczenie nagród dla laureatów konkursu fotograficznego, w którym nagrody ufundowali: Rada Rodziców, Firma QUAD GRAPHICS oraz Wydawnictwo Aleksander. Uroczystość zakończył dyrektor, który podziękował uczestnikom spotkania: gościom, stypendystom i opiekunom za ogromny wkład pracy i promocję Zespołu w środowisku lokalnym. Niespodzianką dla wszystkich był słodki poczęstunek – tort ufundowany przez stypendystów. Ewa Rosińska

Galeria zdjęć

lipiec 2020
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej