Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

30 maja br. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Moje zwierzę w obiektywie ” , będącego częścią projektu realizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku. Komisja oceniająca w składzie: p. Jarosław Druchniak - dyrektor Zespołu, p. Dorota Majkowska – wicedyrektor oraz p. Aleksandra Stańczak (fotograf, autorka blogu „Patrz oczyma, fotografuj sercem”) wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych: 1. Kategoria gimnazjalistów: I miejsce - Hubert Kiela – PSP nr 4 w Pułtusku Wyróżnienie – Monika Gralewska – ZSP w Przemiarowie 2. Kategoria uczniów szkół ponadgimnazjalnych: I miejsce – Rafał Skoczeń – ZSZ im. Jana Ruszkowskiego II miejsce – Michał Stępniewski - ZSZ im. Jana Ruszkowskiego III miejsce – Marcin Jeleń ZSZ im. Jana Ruszkowskiego. Laureatom serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną wręczone podczas spotkania podsumowującego realizację projektów stypendialnych uczniów i absolwentów naszej Szkoły. Koordynatorki projektu: p. Dorota Sobocińska p. Anna Świerczewska

lipiec 2020
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej