Ruszkowiacy nagrodzeni Brązowym Wilkiem!

Ruszkowiacy nagrodzeni Brązowym Wilkiem.
 

24 kwietnia br. w Hali Global EXPO w Warszawie odbył się Wielki Finał Zwolnionych z Teorii 2019. W tej ogólnopolskiej akcji społecznej objętej Honorowym Patronatem przez Prezydenta RP – Andrzeja Dudę udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Dwie grupy młodzieży z Technikum Nr 1 realizowały ciekawe projekty edukacyjne: „Art ennobles – sztuka uszlachetniania” (Sebastian Pęk, Filip Kołakowski, Łukasz Rembecki, Klaudia Przewłocka, Katarzyna Guławska, Dawid Wielgo, Mateusz Makowski), koordynowany przez Dorotę Sobocińską oraz „Inter Media – projekt zapobiegający cyberprzemocy” (Mateusz Wróblewski, Dawid Wronowski, Daniel Klara, Damian Todorowski, Mateusz Malik), realizowany pod opieką Anny Świerczewskiej.Wśród nagrodzonych Brązowym Wilkiem (Social Wolves) znalazł się zespół, który realizował przedsięwzięcie promujące sztukę i kulturę („Art ennobles”). Uczniowie zostali docenieni za realizację działań na rzecz lokalnej społeczności. Podczas uroczystej gali wystąpili znamienici goście: m.in. Wojciech Kolarski – Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Aleksandra Kalinowska – Nowak – Country Marketing Manager Google Poland, Jarosław Sobczyk – Dyrektor Personalny Jeronimo Martins Polska, Stoyan Ivanov – Dyrektor Generalny Coca Cola Poland, a także Georgette Mosbacher – Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce. Nagrody młodym realizatorom projektów wręczała Paula Bruszewska – Prezes akcji Zwolnieni z teorii. Udział w Finale był dla naszych uczniów ogromnym przeżyciem i okazją do nawiązania nowych kontaktów. Serdecznie gratulujemy kreatywnej młodzieży i opiekunkom! E. Rosińska

Galeria zdjęć

październik 2019
N P W Ś C Pt S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej