ZARZĄDZENIE DYREKTORA NR 18/2018/2019

ZARZĄDZENIE DYREKTORA NR 18/2018/2019   
z dnia 1  kwietnia 2019 r.

 

4  kwietnia  2019  r. (czwartek) odbędą się zebrania z Rodzicami oraz dzień otwarty w Zespole Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku (wszystkie typy szkół dla młodzieży).

Porządek zebrań:

16:00  – spotkania z wychowawcami

16:00 – 18:00 – dzień otwarty

Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

Podpis

  1.  

I TI

mgr Marlena Wasilewska

45

 

  1.  

I TL

mgr Marianna Jabłońska

91

 

  1.  

I TLE

mgr Maria Brzozowska

20

 

  1.  

I TEk

mgr Katarzyna Dyga

15

 

  1.  

II TI

mgr Łukasz Dymkowski

19

 

  1.  

II TL

mgr Grzegorz Miłoszewski

106

 

  1.  

II TLE

mgr inż. Anna Michałowska

48

 

  1.  

II TEk

mgr Artur Mańkowski

55

 

  1.  

III TI a

mgr Aneta Kopczyńska

12

 

  1.  

III TI b

mgr Dorota Sobocińska

13

 

  1.  

III TEk

mgr Hanna Lewandowska

92

 

  1.  

III TL a

mgr Marta Wójtowicz - Gajkowska

43

 

  1.  

III TL b

mgr Aleksandra Lasocka

93

 

  1.  

IV TI

mgr Leontyna Foltyn

104

 

  1.  

IV TEk

mgr inż.  Anna Kalinowska

22

 

  1.  

IV TL

mgr Anna Świerczewska

103

 

  1.  

I LO

mgr Dariusz Smoliński

44

 

  1.  

II LO

mgr Anna Matuszewska

46

 

  1.  

III LO

mgr Angelika Chrzanowska

105

 

16:00 – 18:00 spotkania indywidualne z nauczycielami w miarę potrzeb

                         (nauczyciele pełnią dyżur w wyznaczonych salach)

NUMER SALI

 NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

PODPIS

18

Byszewski Adam

 

20

Brzozowska Maria

 

22

Cejnóg Agnieszka

Kalinowska Anna

Mańkowski Artur

Prewęcka Maryna

 

32

Krawczyński Andrzej

Śladowski Szymon

Miłoszewski Grzegorz

Smoliński Dariusz

 

43

Jaskulska Bożena

 

44

Budziszewska Jadwiga

Wójtowicz -  Gajkowska Marta

 

45

Wasilewska  Marlena

 

46

Pieńkos Krzysztof

 

48

Michałowska Anna

 

55

Dynak Robert

Dobrosielski Kazimierz

 

91

Matuszewska Anna

Jabłońska Marianna

 

92

Zadworna Bożena

 

103

Lewandowska Hanna

 

104

Świerczewska Anna

 

105

Kutyła Ewa

 

Biblioteka

Sobocińska Dorota

 

Pokój nauczycielski

Benbenko Anna

Bojara Łukasz

Duło Małgorzata

Dyga Katarzyna

Dymkowski Łukasz

Jaskulski Sławomir

Kiela Paweł

Kołakowski Wiesław

Kopczyńska- Adamczuk  Aneta

ks. Pakulski Sebastian

Majewska Anna

Pajewski Michał

Patrycy Monika

Staniszewska Marzena

Wiernicki Przemysław

Kałużny Wiktor

Filipiak Danuta

Sitek Grażyna

 

Pokój pedagoga

Lasocka Aleksandra

Izabela Nuszkiewicz

 

kwiecień 2019
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej